Diennakts valodas nometne Latvijā 2023

bērnu vasaras nometne 2023

Angļu valodas nometne Latvijā 2023 ar prieku

Radošums, jautrība svaigā gaisā, jaunas interesantas spēles, draudzīga atmosfēra – sniedziet bērnam visus priekus bērnība.

Licencēta bērnu angļu valodu vasaras nometne AKTĪVISTS jau vairāk nekā 15 gadus pulcē draugus. Šī nometne domāta tiem, kam patīk pavadīt savu laiku bez nevienas brīvas minūtes, lai paspētu izmēģināt un izbaudīt visu interesantāko. Mēs dosimies pārgājienā, sarīkosim sporta spēles, izmēģināsim savus talantus radošumā un pat uzņemsim filmu!

Neesat pārliecināti vai atdot bērnu
mūsu nometnē?

Apskatāties mūsu video, var būt tur
atradīsiet atbildi

Licencētas programmas

Šīs programmas noriet vienlaicīgi maiņā, tāpēc bērnam ir iespēja nomainīt programmu maiņas laikā, ja tā viņam nepatiks.
Olympic games
03.07.2023 – 09.07.2023

Novirze uz sporta spēlēm, sacensībām un tūrismu. Nodarbības vada Latvijas Sporta akadēmijas studenti, dažādu sporta veidu treneri, tūrisma un orientēšanas instruktori, sporta skolotāji.

Kāpēc šī programma ir labāka par klasisku sporta nometni? Tāpēc, ka pie mums bērni vienas maiņas laikā izmēģinās vairākus sporta veidus, ne viss katru dienu trenēsies vienā sporta veidā. Tās ir aktīvās rotaļas un spēles, kuras bērnam būs interesantas, kā arī palīdzēs atrast sev tīkamu sporta veidu.

Dažādu sporta veidu kompleksā pieeja, no futbola līdz karatē un no orientēšanās līdz vingrošanai ļauj iesaistīt aktivitātē katru bērnu individuāli un kopumā. Šeit nebūs bērnu, kas paliek sēžot malā uz soliņa.

Around the World
10.07.2023 – 16.07.2023

Lieliska iespēja vienas maiņas laikā iepazīties ar 7 pasaules valstu kultūrām. Uzzināt šo valstu tradīcijas, nacionālos ēdienus, varoņus, nocionālos kostīmus un daudz ko citu. Šī programma sevišķi iepatiksies tiem bērniem, kam patīk ceļot un uzzināt ko jaunu.

Polyglot
17.07.2023 – 23.07.2023

Mēs mācāmies angļu valodu brīvā, rotaļīgā veidā. Galvenais mērķis ir pārvarēt valodas barjeru. Nometnes audzinātāji – pieredzējuši pedagogi, kuru angļu valoda ir dzimtā valoda vai studenti – lingvisti.

Pie mums nebūs garlaicīgas gramatikas un likumu mācīšanās no galvas. Šeit noteikti būs interesanti. Bērni gatavo prezentācijas un runā angliski, spēlē spēles.

Visi bērni sākotnēji tiek pārbaudīti un sagrupēti atbilstoši viņu līmenim. Šī pieeja palīdz katram bērnam dot ko jaunu, nepārslogot viņu ar informāciju un ieinteresēt.

Hollywood
24.07.2023 – 30.07.2023

Visi skatās filmas, bet ne visi māk uzņemt kino. Nometnē “Hollywood AKTĪVISTĀ” Jūsu bērns ne tikai iedzilināsies maģiskajā supervoņu pasaulē, bet arī uzzinās daudz interesantu faktu par to, kā filma top. Izmeģinās savus spēkus tādās profesijas kā režisieris, skaņu operators, scenārists, grima mākslinieks un citi.

 

  Lai pieteiktu bērnu nometnei, vai uzdod jautājumu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk:

  Jūsu Vārds, Uzvārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tālrunis

  Dalībnieka informācija:

  * Bērna Vārds

  * Bērna Uzvārds

  Maiņa

  Jūsu ziņa:

  4.7/5 - (4 votes)
  Dalies ar draugiem! Uzaiciniet draugus un saņemiet atlaides! Kopā jautrāk!