Home » Bērnu vasaras nometnes Latvijā » Angļu valodas nometne Latvijā 2022
bērnu vasaras nometne 2022

Angļu valodas nometne Latvijā 2022

Angļu valodas nometne Latvijā 2022 ar prieku

Radošums, jautrība svaigā gaisā, jaunas interesantas spēles, draudzīga atmosfēra – sniedziet bērnam visus priekus bērnība.

Licencēta bērnu angļu valodu vasaras nometne AKTĪVISTS jau vairāk nekā 15 gadus pulcē draugus. Šī nometne domāta tiem, kam patīk pavadīt savu laiku bez nevienas brīvas minūtes, lai paspētu izmēģināt un izbaudīt visu interesantāko. Mēs dosimies pārgājienā, sarīkosim sporta spēles, izmēģināsim savus talantus radošumā un pat uzņemsim filmu!

Neesat pārliecināti vai atdot bērnu
mūsu nometnē?

Apskatāties mūsu video, var būt tur
atradīsiet atbildi

Licencētas programmas

Šīs programmas noriet vienlaicīgi maiņā, tāpēc bērnam ir iespēja nomainīt programmu maiņas laikā, ja tā viņam nepatiks.

Around the World

04.07.2022 – 10.07.2022

Lieliska iespēja vienas maiņas laikā iepazīties ar 7 pasaules valstu kultūrām. Uzzināt šo valstu tradīcijas, nacionālos ēdienus, varoņus, nocionālos kostīmus un daudz ko citu. Šī programma sevišķi iepatiksies tiem bērniem, kam patīk ceļot un uzzināt ko jaunu.

AKTĪVISTS Polyglot

11.07.2022 – 17.07.2022

Mēs mācāmies angļu valodu brīvā, rotaļīgā veidā. Galvenais mērķis ir pārvarēt valodas barjeru. Nometnes audzinātāji – pieredzējuši pedagogi, kuru angļu valoda ir dzimtā valoda vai studenti – lingvisti.

Pie mums nebūs garlaicīgas gramatikas un likumu mācīšanās no galvas. Šeit noteikti būs interesanti. Bērni gatavo prezentācijas un runā angliski, spēlē spēles.

Visi bērni sākotnēji tiek pārbaudīti un sagrupēti atbilstoši viņu līmenim. Šī pieeja palīdz katram bērnam dot ko jaunu, nepārslogot viņu ar informāciju un ieinteresēt.

Olympic Games in AKTĪVISTS

18.07.2022 – 24.07.2022

Novirze uz sporta spēlēm, sacensībām un tūrismu. Nodarbības vada Latvijas Sporta akadēmijas studenti, dažādu sporta veidu treneri, tūrisma un orientēšanas instruktori, sporta skolotāji.

Kāpēc šī programma ir labāka par klasisku sporta nometni? Tāpēc, ka pie mums bērni vienas maiņas laikā izmēģinās vairākus sporta veidus, ne viss katru dienu trenēsies vienā sporta veidā. Tās ir aktīvās rotaļas un spēles, kuras bērnam būs interesantas, kā arī palīdzēs atrast sev tīkamu sporta veidu.

Dažādu sporta veidu kompleksā pieeja, no futbola līdz karatē un no orientēšanās līdz vingrošanai ļauj iesaistīt aktivitātē katru bērnu individuāli un kopumā. Šeit nebūs bērnu, kas paliek sēžot malā uz soliņa.

Back to the future

25.07.2022 – 31.07.2022

Liekliskā iespēja iedziļināties vecāku pasaulē, viss, kas viņiem bija apkārt, kas interesēja un kam bija īpaša vērtība, redzēt ar bērnu acīm šodien. Kā vecāki (pirms 30 gadiem) dzīvoja bez gadžetiem un internetā? Kādas multfilmas viņi skatijās un kādas spēles spēleja? Šī programma ir pipildīta ar īpašu nozīmi un ar zudušo vērtību šodien.

Harijs Pottersr

01.08.2022 – 07.08.2022

“Harijs Poters” ir aizraujoša burvju un maģisku piedzīvojumu programma 6-16 gadus veciem zēniem un meitenēm, kurā piedaloties, bērni varēs ienirt pārsteidzošā Hogvards skolas atmosfērā un pa īstam iegremdēties burvju pārbaudījumu pasaulē.

Hollywood AKTĪVISTĀ

08.08.2022 – 14.08.2022

Visi skatās filmas, bet ne visi māk uzņemt kino. Nometnē “Hollywood AKTĪVISTĀ” Jūsu bērns ne tikai iedzilināsies maģiskajā supervoņu pasaulē, bet arī uzzinās daudz interesantu faktu par to, kā filma top. Izmeģinās savus spēkus tādās profesijas kā režisieris, skaņu operators, scenārists, grima mākslinieks un citi.

James Bond (aģents 007)

15.08.2022 – 21.08.2022

Aizraujošā piedzīvojuma programma tiem bērniem, kam patīk kvesti, šķēršļu joslas, aktīvas spēles, ka arī tiem, kas pazīst leģendāro varoni – aģentu 007

  Lai pieteiktu bērnu nometnei, vai uzdod jautājumu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk:

  Jūsu Vārds, Uzvārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tālrunis

  Dalībnieka informācija:

  * Bērna Vārds

  * Bērna Uzvārds

  Maiņa

  Jūsu ziņa:

  5/5 - (2 votes)
  Dalies ar draugiem! Uzaiciniet draugus un saņemiet atlaides! Kopā jautrāk!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  
  This website made by corporation.lv