(Latviešu) Dienas deju nometne bērniem Rīgā 2017

Извините, этот техт доступен только в “Latviešu”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Aicinām Jūsu bērnus uz dienas kursiem “Deju nometnē Densar 2017”
Mums ir lieliski jaunumi.

Mūsu pirmā nometne noritēja ar panākumiem, un mēs nolēmām atkārtot šo brīnišķīgo pieredzi. Jūs gaida tematiskie treniņi un meistarklases, aizraujošas pastaigas, konkursi un spēles.

Profesionāli pedagogi interaktīvā formā iepazīstinās bērnus ar dejas izcelsmi, kultūru un virzieniem. Katru nedēļu dalībnieki iegrims dažādu ēru atmosfērā: Aizvēsture, Antīkie laiki, Viduslaiki, Renesanse un Mūsdienas. Mēs izmantojam jauktu vecuma grupu metodiku, kas veicina efektīvāku katra bērna attīstību.

 

Papildus vispārējai fiziskai sagatavošanai, akrobātikas pamatiem, koordinācijas attīstībai, klasikas un ritmikas pamatiem īpaša uzmanība tiks veltīta plastikai un stiepšanās vingrinājumiem.

Pie mums vienmēr valda ģimenes atmosfēra, kas dāvā bērniem saskarsmes prieku ar jauniem draugiem un siltas, brīnišķīgas atmiņas. Ar mums kopā pavadītais laiks būs aizraujošs un rezultatīvs.

Kad?
No 2017.gada 3.jūlija līdz 21.jūlijam.

Rate this page
Делись с друзьми! Приглашай друзей и получай скидки! Вместе веселее!