Pusaudžu nometne pie jūras 2017 “Vīru skola”Jūrmalā

Извините, этот техт доступен только в “Latviešu”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Arī šogad, Tevi aicina vasaras nometne pusaudžu pie jūras 2017 ”Vīru skola”atpūtas kompleksā Ķesterciemā aiz Jūrmalai.

Vīrišķība, atbildība, izturība, iniciatīva, gudrība, spēks un drosme tās ir īpašības, kuras raksturo krietnu vīrieti. Šīs prasmes ir apgūstamas jau no mazotnes. Sen senos laikos puiši pirmo iesvētību īstu vīru kārtā piedzīvoja jau 10 11 gadu vecumā. Tiem bija jāmācās izprast kas ir vīrieša sūtība šajā pasaulē, jo vīri bija savas dzimtas aizsargi un balsts. Tagad puiši varonīgus cīnītājus, aizstāvjus un īstus vīrus biežāk redz datorspēlēs vai filmās. Kā būtu, ja mēs varētu iemiesoties šajos varoņos jau šovasar un pamēģinātu kā ir būt ĪSTAM VĪRAM?

To visu iepazīt aicina nu jau otrā puišu vasaras nometne ”Vīru skola“, kas norisināsies atpūta kompleksā Kestercimā vecumposmā no 10 — 13 gadiem nometne būs no 22. jūlija līdz 29. jūlijam un vecumposmā no 14 līdz 18 gadiem būs no 12. augusta līdz 19. augustam.

Topošiem vīriešiem ir daudz apgūstamu prasmju uzņemties atbildību par saviem vārdiem, rīcību un darbiem, būt drosmīgam gan aizstāvot vājākos, gan savas idejas, pārvarēt kūtrumu un vēlmi padoties, uzņemties iniciatīvu un rīkoties, apzināties savu spēku un kontrolēt tā lietošanu, gudri izmantot iegūtās zināšanas, iepazīt savas bailes un tās pārvaldīt.

thumb_show.php4

Šīs prasmes apgūt piedāvā 7 dienu vasaras nometne „Vīru skola” atpūtas kompleksā „Rezidence Kurzeme Nometne tiek organizēta kā āra nometne, kuras laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai gulēt mīkstā gultiņā, bet arī nakšņot teltīs un pat pašu veidotās meža mājās.

Šogad nometnes dalībnieku vecums nebūs stingri noteikts, bet vēlamais dalībnieka vecums ir no 10 līdz 18 gadiem.

Nometne sastāv no trīs un divu dienu cikliem. Katrā ciklā tiek apgūtas citas prasmes.

thumb_show.php

Nometne Vīru skola atver durvis arī pusaudžiem un pieaugušajiem! Tas nozīmē, ka nometnes ikdienā drīkst piedalīties arī puišu uzticības personas un vīrišķības paraugi tēvi, patēvi, vectēvi, krusttēvi.

Ko mēs darīsim? Mazliet līdzīgas lietas, kuras tika darītas jau pirmajā nometnē, bet būs zināmas izmaiņas nebūs tik liels uzsvars uz militārām lietām. Darbība vairāk norisināsies dabā un mežā. Apgūsim aktīvā tūrisma pamatus, izdzīvošanas prasmes dabā, būvēsim reālas meža mājiņas, meklēsim dārgumus, nodarbosimies ar geokešingu, pārvarēsim slinkumu, bailes, negribēšanu.

nometne pusaudžiem 2016

Protams, kā arī iepriekš, katrs dalībnieks saņems gan „Vīru skolas” sertifikātu, gan arī identifikācijas žetonu ar savu vārdu un uzvārdu.

Runāsim arī par vīrietim svarīgām īpašībām un prasmēm mūsu tradicionālajās Ugunskura sarunās, uz kurām uzaicināsim arī kādu Īstu Vīru.

Maksa par 7 dienu nometni ir EUR 300,00, kur ietilpst:
 • naktsmītne,
 • 4 ēdienreizes dienā,
 • nometnes programma,
 • teritorijas un aprīkojuma noma,
 • instruktoru darbs.

Iepriekšējā gada dalībniekiem atlaide 10 %.

Lai pieteikt dalību pusaudžu vasaras nometnei pie jūras 2017, jāizpilda formu zemāk:

  Jūsu Vārds, Uzvārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tālrunis

  Dalībnieka informācija:

  * Bērna Vārds

  * Bērna Uzvārds

  Jūsu ziņa:

  +371 20460606
  roditeljam.lv@gmail.com
  Lasiet arī:
  Rate this post
  Делись с друзьми! Приглашай друзей и получай скидки! Вместе веселее!

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.