RADOŠO PROJEKTU GRUPAS UN TEĀTRA-STUDIJAS „ESTEPATĀS” PIEDĀVĀJUMS

RADOŠO PROJEKTU GRUPAS UN TEĀTRA-STUDIJAS „ESTEPATĀS” PIEDĀVĀJUMS
ZINĪBU DIENAS SVINĪBĀM
Nezūdoša vērtība – programma PAUKS UN ŠMAUKS ZAĶU SKOLĀ. Dosimies kopā ar līksmajiem zaķēniem uz Zaķu skolu, kur mācīsimies gudrības, kas jāapgūst gan zaķēniem, gan bērniem. Un, kad būsim visu apguvuši, pārbaudīsim, vai visi kopā pratīsim izmukt no viltīgās Lapsas? Programma ietver miniizrādīti, rotaļas kopā ar Zaķēniem un Lapsu, darināsim arī zaķēnu austiņas un zīmēsim jaukus zaķēnu purniņus ar grima krāsām!
KĀ KAĶĪTIS UN SUNĪTIS SKOLĀ GĀJA… Programma vismazākajiem skolā gājējiem. Reiz Kaķītis Minka un Sunītis Duksis sadomāja skolā iet. Kā viņiem tur gāja, uzzināsim miniizrādītē, kuras ietvaros mācīsimies dažādas gudrības, iesim rotaļās, darināsim kaķīšu un sunīšu austiņas, zīmēsim ar grima krāsām un kārtīgi izdancosimies pirms skolas gaitu uzsākšanas!
PIRMAIS SEPTEMBRIS KOPĀ AR JAUTRAJIEM KLAUNIEM! Sagaidīsim Zinību dienu kopā ar jautrajiem klauniem Rūdolfu un Tikiju! Uzzināsim, ko īsti dara klaunu skolā, iesim spēlēs, rotaļās, netrūks kārtīgas izsmiešanās un lielas klaunošanās!
CIK TAS VISS MAKSĀ?
Par izmaksām, iespējamiem datumiem un laikiem, īpašām vēlmēm un idejām – sazināsimies un domāsim kopā! Uz tikšanos!
INFORMĀCIJA:
[share-locker locker_id=»a884b17708e92cdf7″ theme=»blue» message=»Share this page to unlock this content!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT»]Ojārs Stepens
Radošo projektu grupas un teātra-studijas „Estepatās” administratīvais direktors
T. 2-5926927
E. ojars.estepatas@inbox.lv; estepatas@inbox.lv[/share-locker]

Rate this post
Делись с друзьми! Приглашай друзей и получай скидки! Вместе веселее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.