Category: Valodu nometnes

Valodu nometnes
Sagaidot vasaras sākumu un vasaras skolas brīvlaiku, daudzi gādīgi vecāki domā, kā lietderīgi un interesanti izmantot savu bērnu. Dzīve rāda, ka nereti kopā ar ģimeni iespējams pavadīt tikai pāris nedēļas no vasaras, un paliek jautājums, ko darīt ar dēlu vai meitu pārējā laikā. Taču tik dārgo laiku nevajag tērēt, ja to var pavadīt lietderīgi un tajā pašā laikā jautri un interesanti.
Visefektīvākais paņēmiens svešvalodas apguvei ir iegremdēšanās vidē, kurā visi runā tieši šajā valodā. Bet šodien šim nolūkam nav nepieciešams doties uz ārzemēm, ir pilnīgi iespējams izmantot valodu nometnes pakalpojumus, kas atrodas netālu.
Acīmredzamie ieguvumi, uzturoties valodu nometnē, ir mijiedarbība ar cilvēkiem, kuriem tā ir dzimtā valoda. Komunikācija ar ārvalstu viesiem, kas var notikt gan nodarbību ietvaros, gan brīvajā laikā. Šāda saziņa ne tikai ļaus bērnam atcerēties noteiktas frāzes, bet arī iemācīs tās lietot sarunā un veicinās izrunas attīstību. Kursi šādās nometnēs ir vērsti uz to, lai šis materiāls būtu ne tikai noderīgs, bet arī interesants, bērni tiek iesaistīti katrā nodarbībā un aktīvi piedalās.
Ikviens saprot, ka laiks, kas pavadīts, sazinoties apgūstamajā valodā, ir daudz vērtīgāks nekā laiks, kas tiek veltīts mācību grāmatu krāmēšanai. Šī iemesla dēļ ir tik svarīgi, laivalodu nometnēs tiktu radīta noteikta valodas vide, kas apņem bērnu no visām pusēm.
Taču brīvdienas ir brīvdienas, jo bērni ne tikai pilnveidos valodu, bet arī piedalīsies izklaides programmās. Valodu nometneir unikāla izglītojoša pieredze, kas apvieno valodu apguvi un iedziļināšanos citas valsts kultūra. Turklāt valodu nometnēs ārzemēs tiek izmantotas efektīvas metodes svešvalodu mācīšana – sarunvalodas prasmju iegūšana un pielietošana komfortablā atmosfērā un taupīgi ar interesantiem pasākumiem.
Valodu nometnes Latvijā
Latvijas nometnēs tiek piedāvāts plašs valodu apguves programmu klāsts, un daudzas sekmīgi vada bērnu programmas iesācējiem poliglotiem. No valodas apguves brīvajā laikā bērniem tiek piedāvātas dažādas brīvā laika aktivitātes, kuru laikā var iegūt jaunas paziņas un atrast jaunus draugus.
Tagad apskatīsim tuvāk trīs paraugnometnes, kas atrodas saulainajā Latvijā:

Vasaras valodu nometne Jūrmalā piedāvā angļu, spāņu vai vācu valodas kursus. Skolēniem ir diezgan saspringts valodas apguves grafiks, taču viņi piedalās arī dažādās sporta un kultūras programmās. Skolēni var doties uz baseinu, nodarboties ar teātra studiju, piedalīties dažādos pulciņos, sauļoties pludmalē, sportot.

Valodu apmācības centrs organizē nometni Saulkrastē “Valoda starptautiskā nometne Saulkrastos“, pašā jūras krastā. Nometne sniedz lielisku iespēju vecākiem, kuri vēlas, lai bērni vasarā būtu aizņemti. Šeit bērni ne tikai lieliski atpūtīsies, bet arī varēs pieslīpēt savas valodas zināšanas. Nometnē sazinās krievu, angļu un latviešu valodās.

Vasaras nometne “KIDS SUMMER CAMP” atrodas piekrastē. Baltijas jūra. Nometnes koncepcija ir veselīgs un garīgs dzīvesveids, intelektuālas un sporta spēles angļu valodā un, protams, radoša atpūta prom no trokšņainās pilsētas un skolas rūpēm.

Bērni ne tikai iegūs prasmes un neatsveramu pieredzi valodu apguvē, bet arī varēs lieliski atpūsties. Nometni ieskauj pasakainās Latvijas brīnišķīgā daba. Jūra, pludmale, daudz jaunu draugu – šis Latvijā pavadītais laiks neaizmirsīsies.

Vasaras dienas nometne Jūrmalā ar transportu no Rīgas 2024

лагерь в Юрмале 2021 на море

(Русский) Летний дневной лагерь в Юрмале— безопасный способ увлекательно провести время на каникулах. У родителей разгрузятся дни, у ребят останутся приятные воспоминания с детства.