Category: Nometnes pie jūras

Nometnes pie jūras
Vasara ir laiks, kad bērni, savu vēlmju vadīti, dara, ko grib, veselus trīs mēnešus nevajag agri celties un ar portfeli steigties uz skolu, un tu vari darīt, ko gribi. Norūpējušies vecāki daudz laika pavada, domājot par to, kur sūtīt savu bērnu atpūsties vasarā, un nometnes jūras krastā, iespējams, ir labākais veids, kā pavadīt laiku karstajās vasaras dienās.
Veselība jūras krastā
Atpūta sāļo jūru krastos var dot dziedināšanu ikvienam. Šeit, pie jūras ūdens, ir īpaši viegli elpot, jo šeit gaisu apdzīvo ozona molekulas, kā arī skābeklis, joda joni un jūras sāls.
Bez gaisa, protams, liela nozīme ir pašam ūdenim, kurā atrodamas gandrīz visas dažādu periodiskajā tabulā iekļauto vielu daļiņas. Tas, ka ūdens ir vājš jonizēts sārmains šķīdums, milzīgs skaits noderīgu elementu spēj brīvi iekļūt cilvēka ķermenī un labvēlīgi ietekmēt šo ķermeni. Jūras ūdens ļauj paātrinātā tempā noritēt visiem cilvēka organisma vielmaiņas procesiem un, pateicoties sālsūdenim cilvēka organismā, dzīvībai svarīgo darbību noteicošie procesi pāriet aktīvajā fāzē.
Jūras klimats ir īpaši noderīgs slimiem bērniem ar novājinātu imūnsistēmu vai tiem, kuru ķermenis ir pārcietis slimību. Bērnu atpūta pie jūras tikai palīdzēs uzlabot Jūsu bērna veselību.

Bērnu sporta nometne Siguldā

Aicinām bērnus un pusaudžus bērnu sporta nometne Siguldā un Saulkrastos!
Aicinām bērnus un pusaudžus bērnu sporta nometne Siguldā un Jūrmalā!

Mūsu komandas galvenā un pamata prioritāte ir kompetence un profesionalitāte.

​Mūsdienu pasaulē grūti izvērtēt sociālo tīklu informācijas kvalitāti.

​Mēs esam tikai informācijas šķirojošā mašīna, kas jūsu bērna prātā ienesīs visnoderīgāko informāciju un padarīs viņu vēl laimīgāku viņa dzīves ceļā.

Sporta un izglītības programma!

Vasaras dienas nometne Jūrmalā ar transportu no Rīgas 2024

лагерь в Юрмале 2021 на море

(Русский) Летний дневной лагерь в Юрмале— безопасный способ увлекательно провести время на каникулах. У родителей разгрузятся дни, у ребят останутся приятные воспоминания с детства.

Bērnu vasaras nometne ar angļu valodu pie jūras Saulkrastos 2024

Tālu no rūpnīcām un automaģistrālēm, Aģes upes gleznainajā grīvā jūs ienirsiet piejūras pasakā – siltās vasaras atpūtā. Rotaļas pludmalē, peldes jūrā, vakara sarunas pie ugunskura un pārgājieni, kas var būt labāks un vēlamāks bērnam vasaras laikā!

Programmā:

– angļu valodas nodarbības (katru dienu 2 stundas),

– rīta skrējiens gar jūras krastu, jogas nodarbības,