Category: Sporta nometnes

Sporta nometnes
Vasara ir laiks, kad bērniem sākas ilgi gaidītās dienas bez skolas, un vecākiem sāk sāpēt galva, ko darīt ar savu bērnu. Daudzas mammas un tēti domā par to, kādu atvaļinājumu izvēlēties savam bērnam tā, lai tas viņam būtu interesanti, un tajā pašā laikā atvaļinājums nebija veltīgs. Tikai daži iebilst, ka sports ir labākā atpūta, šī iemesla dēļ sporta nometne var būt ideāls risinājums.
Neskatoties uz to, ka kādreizējā pionieru pagātne jau sen ir aizmirsta, bērnu nometnes joprojām ir aktuālas un ir lieliska vieta, kur bērni var atpūsties un izklaidēties. Ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties sporta nometni sava bērna atvaļinājumam:

Var būt noderīgas bērnu sporta nometnes. Atrodoties smacīgā un diezgan karstā vasaras pilsētā, bērns, visticamāk, visu laiku pavadīs sēžot pie datora monitora vai uz ilgu laiku pazudīs uz ielas, riskējot sazināties ar ne to labāko kompāniju. Nometnē bērns ēdīs labi un pareizi, elpos svaigu gaisu, izklaidēsies un gūs daudz pozitīvu emociju.

Bērniem patīk sporta spēles, tāpēc daudzus skolēnus iepriecinās doma vasaru pavadīt spēlējoties un atklāt jaunus spēles apvāršņus. Brauciens uz nometni ļaus uzlabot fizisko stāvokli un uzkrāt spēkus, lai atgrieztos skolā.

Šādās nometnēs pavadītais laiks ir pilnīgi drošs. Nometnēs strādājošie skolotāji un sporta treneri ir atbildīgi par jūsu bērna veselību un fizisko sagatavotību.

Bērnu vasaras nometne ar angļu valodu pie jūras Saulkrastos 2024

Tālu no rūpnīcām un automaģistrālēm, Aģes upes gleznainajā grīvā jūs ienirsiet piejūras pasakā – siltās vasaras atpūtā. Rotaļas pludmalē, peldes jūrā, vakara sarunas pie ugunskura un pārgājieni, kas var būt labāks un vēlamāks bērnam vasaras laikā!

Programmā:

– angļu valodas nodarbības (katru dienu 2 stundas),

– rīta skrējiens gar jūras krastu, jogas nodarbības,