Home » Rīga » Dienas nometne Rīgā latviešu valodā

Dienas nometne Rīgā latviešu valodā

Šovasar –  jau sesto gadu (atkal pēc 2 gadu pārtraukuma) – no 6.līdz 17.jūnijam no plkst. 9.00 līdz 18.00 darbdienās  skolā darbosies bērnu dienas piedzīvojumu un atpūtas nometnePa pēdām1.- 4.klašu skolēniem.

Šogad ir iecere iet pa pēdām Pifam.

Nometnes laikā skolēni tiek nodrošināti ar pusdienām. Pusdienas nodrošina SIA Fristar . Brokastu maltīte jāietur mājāslaunags jāpaņem līdzi kastītē.

Visi bērni tiek sadalīti 4 grupāssarkanie, baltie, oranžie, dzeltenie. Katrai grupai 2 pedagogi. Rīta blokā nodarbības notiek pa krāsām. Visas 4 grupas iziet cauri vienam ciklam mainoties. Pēcpusdienas blokā līdz launagam paredzētas jautras darbošanās grupiņās (fotoorientēšanās, stacijas, konkursi, stafetes u.c. aktīvas darbošanās) . Pēc launagavakara blokābrīvais laiks (sports, atpūta uz plediņiem, spēlēšanās, rotaļas)

Šis dienu plānojums mainās, ja tiek kaut kur braukts ārā no nometnes. Ir nometnes cepurītes4 krāsās, braucot ārpus nometnes teritorijas, galvā jāliek tās. Katru dienu līdzi jāņem ūdens pudele un sava cepure, kas nepieciešama nodarbībām ārpus telpām. Skolā ir dzeramā ūdens krāns un savu tukšo pudeli varēs atkal piepildīt.

Ierašanās laiks no rīta ir tāds pats, dalībnieki ikdienā nāk uz skolu. Nodarbības sākas plkst. 9.00.

Došanās mājās notiek individuāli. Kad vecāks atbrauc pakaļ, tad arī dodas uz mājām. Pie līguma arī būs klāt iesniegums, Jūsu bērns dosies mājās. Ja iet pats, tad cikos. Nav noteikts, ka katru dienu jābūt skolā līdz plkst. 18.00, ja vecāks brauc mājās ātrāk vai, ja bērnam paredzēts treniņš, vai cits iemesls.

Ja kaut kāda iemesla dēl, bērns nometnē kādu dienu nepiedalās, vecāka pienākums atsūtīt SMS nometnes vadītājai, ka šodien nebūs. Nometnes darbā ir iesaistīti mūsu skolas pedagogi, lai nodarbības būtu daudzveidīgas un interesantas.

Nodarbības nometnē notiks skolas telpās un skolas teritorijā. Pēc iespējas vairāk laika dalībnieki pavadīs laukā.

Paredzēta ekskursija uz  Avārijas Brigādi ; Zoodārza apmeklējums; Mežaparks; Bērnu rotaļu pilsētiņaLucavsalaBrauciens uz Jūrmalu ar vilcienu.

Ja braucam ārā no nometnes, tad dalībniekam pašam jāparūpējas par ēdienu līdzi.

Protams, ka visās vietās varēs arī kaut ko nopirkt.

Dalības maksa 400 eiro

Līgumus iedošu skolēniem, kad būsiet pieteikuši savu bērnu nometnei.

Vieta nometnē tiek rezervēta, ja iemaksāti 100 eiro.

Līgumi jānoslēdz un dalības maksa jāsamaksā līdz 20. maijam.

Nometnes dalībnieku vecāku sapulce 20. maijā plkst. 18.00došu ziņu kur.

roditeljam.lv@gmail.com

5/5 - (1 vote)
Dalies ar draugiem! Uzaiciniet draugus un saņemiet atlaides! Kopā jautrāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


This website made by corporation.lv