Categories: Arhivs

Vasaras brīvlaiks angliski

Starptautiskā svešvalodu skola aicina pavadīt vasaru ne tikai interesanti, bet arī lietderīgi!Kādēļ nepieciešams mācīties vasarā?

Vasarā skolēni aizmirst gandrīz ceturtdaļu mācību gada laikā uzkrāto zināšanu . Šai parādībai ir pat savs zinātniskais nosaukums – Summer Slide efekts. Ja bērni brīvlaikā nerunā svešvalodā, viņiem ir grūti adaptēties mācību gada sākumā, un mācību gada sākumā viņi tērē vairāk laika aizmirsto prasmju atjaunošanai.

Nodarbības Britu vasaras skolā  pie pieredzējušiem pasniedzējiem, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, ļaus bērniem nostiprināt un uzlabot zināšanas, pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru un lieliski pavadīt laiku.  Mācību programma ir tāda pati kā IH vasaras skolās ārzemēs. Nodarbību laikā runā tikai angliski, akcentējot bērnu komunikatīvās, radošās un līdera īpašības.

Britu vasaras skola strādā no š.g. 4. jūnija Rīgā un Jūrmalā un aicina bērnus vecumā no 3 līdz 16 gadiem uz interaktīvo angļu valodas kursu!

летний лагерь в Грециилетний лагерь в Греции

Paši mazākie skolēni zīmēs, meistaros, dziedās, skaitīs, lasīs. Un to visu – jā, jā, nebrīnieties! – viņi darīs, sarunājoties angliski! Minimālais vecums – 3 gadi. Maksa no 13,98 EUR nedēļā, nodarbības notiek 2 reizes nedēļā.

Programmas vecākiem bērniem, 12 – 16gadi, veidota, ievērojot vecumposma intereses. Skolēni dosies aizraujošos ceļojumos pa dažādām mūsu planētas vietām, ceļā iepazīstot daudzveidīgas angliski runājošo tautu kultūras un tradīcijas! Maksa no  25,20 EUR nedēļā, nodarbības 2 reizes nedēļā.

Angļu valodas brīvlaiks ārzemēs

piedāvā piedāvā grupu braucienus uz labākajām Anglijas un Grieķijas vasaras nometnēm bērniem vecumā no  10 līdz 17 gadiem.

nometne Griekijānometne Griekijā

Starptautiskā nometne Grieķijā

Jau vairākus gadus aicina bērnus uz leģendu un pasaulē labāko pludmaļu valsti uz starptautisko bērnu nometni. Nometne atrodas Kasandras pussalas dabas parka teritorijā, kristāltīrās Egejas jūras krastā. Pateicoties sporta, izklaides un mācību programmas kombinācijai, skolēni pilnveido savas saziņas iemaņas ar vienaudžiem no dažādām valstīm un mācās angļu valodu pie pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Varam droši apgalvot – tā būs lietderīga un notikumiem piesātināta vasara ar atpūtu pludmalē, radošu atmosfēru un jautrām nodarbībām valodas skolā!

Izbraukšana grupā 8. un 15. jūnijā uz 2 vai 3 ned., cena no 945 EUR, programma „viss iekļauts”.

Ceļo un mācies Anglijā!

Pats ātrākais un vienkāršākais veids apgūt valodu – mācies to valstī, kur šajā valodā runā!

летний лагерь в Англиилетний лагерь в Англии

Viens no visdrošākajiem partneriem International Summer School (ISC) vasaras skola, kura darbojas uz privātās koledžas Haileybury College bāzes. 17 sadarbības gadu laikā nav bijis neviens bērns, kurš būtu neapmierināts ar braucienu. Daudzi atgriežas ISC katru gadu un atved līdzi savus draugus, jo zina, ka viss – mācības, ēdināšana un atpūta – būs visaugstākajā līmenī! Izbraukšana grupā 23. jūlijā, programma „viss iekļauts”.

Uzdāviniet bērnam lietderīgu un piesātinātu vasaru!

Piedāvājums nav aktuāls. Valodu nometnes meklējiet šeit.

Rate this post
Dalies ar draugiem! Uzaiciniet draugus un saņemiet atlaides! Kopā jautrāk!
admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Dienas nometne Rīgā“Summer days”Dienas nometne Rīgā“Summer days”

Dienas nometne Rīgā“Summer days”

Plānotās aktivitātes nometnē: Putu ballīte, Spēle “Lāzertags”, Spray Paint gleznu zīmēšanas nodarbība (katram paliek uz…

2 months ago
Angļu valodu dienas nometne pusaudžiem RīgāAngļu valodu dienas nometne pusaudžiem Rīgā

Angļu valodu dienas nometne pusaudžiem Rīgā

Dalībniekus sagaida jauna programma, kas palīdzēs jauniešiem attīstīt līderības prasmes, diplomātijas pamatelementus, iemācīties organizēt pārrunas…

2 months ago
Latviešu valodā nometneLatviešu valodā nometne

Latviešu valodā nometne

Šajā vasarā tiek organizēta diennakts piedzīvojumu un atpūtas nometne latviešu valodā 7-12 gadu veciem skolēniem…

3 months ago
Vasaras dienas nometne Rīgā 2020Vasaras dienas nometne Rīgā 2020

Vasaras dienas nometne Rīgā 2020

Vasaras dienas nometne Rīgā 2020 sniegs bērniem iespēju atpūsties un restartēties, bet vecākiem – neuztraukties…

3 months ago
Dienas nometne JūrmalāDienas nometne Jūrmalā

Dienas nometne Jūrmalā

Летний дневной лагерь в Юрмале – мощный фундамент для эмоционального и физического здоровья детей. Даем…

3 months ago
Vasaras atpūtas nometnes 2020 LatvijāVasaras atpūtas nometnes 2020 Latvijā

Vasaras atpūtas nometnes 2020 Latvijā

Vasaras atpūtas nometnes 2020 Latvijā notiks! Organizējiet saviem bērniem neaizmirstamu vasaru. Saglabājiet viņu sirdīs daļiņu…

4 months ago

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: